Sousedé
(1/8)
2 490 000 Kč
Přepočet na m2:
2.820 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně služeb RK
ID nemovitosti:1731
Plocha pozemku:883 m2
Datum aktualizace:6. ledna 2023

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji stavební pozemek o rozloze 883 m2, který se nachází na okraji obce Liběšice nedaleko Litoměřic.

Inženýrské sítě - voda obecní z řádu, kanalizace a elektřina na hranici pozemku. K pozemku vede zpevněná komunikace. V současné době je na pozemek vydané stavební povolení pro výstavbu rodinného domu dřevostavby RD Rýmařov typ Largo 85 ( dispozice 3+kk s možností vestavěného podkroví, zastavěná plocha 85m2). V docházkové vzdálenosti se dostanete ke všem možnostem využití zázemí, které obec Liběšice poskytuje: obecní úřad, obchod, škola, mateřská škola, pošta, zastávky BUS a vlakové nádraží.

Financování nemovitosti pro Vás zajistíme. Výhodné úrokové sazby, maximální rychlost při vyřízení úvěru. Pro více informací ohledně IS a územního plánu neváhejte kontaktovat makléře. Více viz: Realitykl.cz

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
1731
Celková plocha
883m2
Užitná plocha
883m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Pavlína Kašičková
Pavlína Kašičková
Zobrazit
kontakt
Reality K+L realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé