Sousedé
(1/4)
img-6179.1666711826.jpg
1 699 200 Kč
ID nemovitosti:N97256
Plocha pozemku:1.416 m2
Datum aktualizace:15. srpna 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej dobře situovaného stavebního pozemku pouhé 4 km od Sokolova a 1,5 km od jezera Medard.
Nachází se v klidné části obce Citice, je slunný, mírně svažitý. Pozemek se skládá ze dvou pozemkových parcel s celkovou rozlohou 1416 m2. Veškeré inženýrské sítě se nachází přímo na přilehlé asfaltové komunikaci (voda, kanalizace, plyn, elektrická energie). Dále se na pozemku nachází bývalá kopaná studna, která je v současné době nefunkční.
Co se týče občanské vybavenosti, obec disponuje budovou obecního úřadu s kulturním a společenským sálem, zdravotnickým zařízením, obchodem, poštou, mateřskou školkou, knihovnou a fotbalovým hřištěm.
Pozemek je v osobním vlastnictví a je vhodný pro výstavbu RD, ale také pro rekreační účely.
Kolem jezera Medard v rámci urbanistické studie byla navrhnuta možnost využití pro nejrůznější sportovní a rekreační aktivity jako například: krytý bazén, bikrosový areál, dráha pro bruslení na kolečkových bruslích, fotbalové hřiště, golfové hřiště, hotelový komplex, základna sportovního jachtingu, jezdecká základna, kempink, karavany, sruby, koupaliště, areál lanových sportů, letiště pro ultralehká letadla, motokrosový areál, potápěčská základna, pláže, softbalové hřiště, vodácké tábořiště, vysokoškolský areál, zábavní park. Probíhající výstavba severního obchvatu města Sokolov zajistí kvalitní napojení vznikající rekreační oblasti kolem jezera.
V případě zájmu o prohlídku výše zmíněné nemovitosti mě prosím neváhejte kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97256.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97256

Poloha na mapě

Foto - Bc. Petra Vajnerová
Bc. Petra Vajnerová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé