Sousedé
(1/4)
img-6179.1666711826.jpg
Cena na dotaz
ID nemovitosti:N97256
Plocha pozemku:1.416 m2
Datum aktualizace:13. dubna 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej dobře situovaného stavebního pozemku pouhé 4 km od Sokolova a 1,5 km od jezera Medard.
Nachází se v klidné části obce Citice, je slunný, mírně svažitý. Pozemek se skládá ze dvou pozemkových parcel s celkovou rozlohou 1416 m2. Veškeré inženýrské sítě se nachází přímo na přilehlé asfaltové komunikaci (voda, kanalizace, plyn, elektrická energie). Dále se na pozemku nachází bývalá kopaná studna, která je v současné době nefunkční.
Co se týče občanské vybavenosti, obec disponuje budovou obecního úřadu s kulturním a společenským sálem, zdravotnickým zařízením, obchodem, poštou, mateřskou školkou, knihovnou a fotbalovým hřištěm.
Pozemek je v osobním vlastnictví a je vhodný pro výstavbu RD, ale také pro rekreační účely.
Kolem jezera Medard v rámci urbanistické studie byla navrhnuta možnost využití pro nejrůznější sportovní a rekreační aktivity jako například: krytý bazén, bikrosový areál, dráha pro bruslení na kolečkových bruslích, fotbalové hřiště, golfové hřiště, hotelový komplex, základna sportovního jachtingu, jezdecká základna, kempink, karavany, sruby, koupaliště, areál lanových sportů, letiště pro ultralehká letadla, motokrosový areál, potápěčská základna, pláže, softbalové hřiště, vodácké tábořiště, vysokoškolský areál, zábavní park. Probíhající výstavba severního obchvatu města Sokolov zajistí kvalitní napojení vznikající rekreační oblasti kolem jezera.
V případě zájmu o prohlídku výše zmíněné nemovitosti mě prosím neváhejte kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97256.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97256

Poloha na mapě

Foto - Bc. Petra Vajnerová
Bc. Petra Vajnerová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé