Sousedé
(1/5)
1.1660548248.jpg
2 190 000 Kč
ID nemovitosti:N96084
Plocha pozemku:652 m2
Datum aktualizace:6. září 2022

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře cca 652 m2 v katastrálním území města Břeclav.

Pozemek s krásným výhledem se nachází v klidné okrajové části města. Jedná se o velmi dobrou investici do budoucna. Součástí pozemku je zděná chata o dispozici 3+kk s vinným kvelbeným sklepem, dílnou a skleníkem. Chata je určena na kompletní rekonstrukci.
V současné době jsou pozemky vedeny na katastru nemovitostí jako zahrada a zastavěná plocha a nádvoří, ale dle platného územního plánu lze zde postavit chatu pro celoroční užití do výměry 80 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru, uliční šíře pozemku je 17 m, délka 38 m. Pozemek je celý oplocený, udržovaný a součástí jsou vzrostlé ovocné stromy a okrasné keře. Přípojka na septik je již hotová. K dispozici je i vlastní studna. Přístup je po asfaltové obecní komunikaci.

Je zde velmi dobrá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Břeclav je okresní město v Jihomoravském kraji na řece Dyji, cca 50 km jihovýchodně od Brna.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96084.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96084

Poloha na mapě

Foto - Martin Veverka
Martin Veverka
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé