Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
4 004 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:P021325
Plocha pozemku:1.820 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:22. března 2018

Popis nemovitosti

Hezký, rovinný a slunný pozemek o výměře 1.820 m2, určený schváleným územním plánem pro stavbu rodinného domu, v klidné části Kostelní Lhoty.


Veřejná kanalizace a elektro na pozemku, vodovod na hranici pozemku. Pozemek je situován v ulici s novostavbami rodinných domů a vil, s výhledem na les a přírodu, v tiché části obce.


Ideální parcela ve tvaru obdélníka se stranami cca 2:1. Bez právních vad a omezení, bezvadný pozemek pro stavbu rodinného domu se zahradou, zajišťující skutečné soukromí a komfort.


V místě základní škola, mateřská škola, sportoviště. Kompletní občanská vybavenost v nedaleké Sadské (3 km). Nová, bezpečná a pohodlná cyklostezka do Sadské. Lesy v okolí. Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, Poděbrady 10 min. Možnost hypotéčního financování.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
P021325

Poloha na mapě

Foto - Petr Štěrba
Petr Štěrba
Zobrazit
kontakt
KUZO Partners s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi KUZO Partners s.r.o., Olbrachtova 599/8 Mladá Boleslav, IČO: 27602974.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.