Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
Foto 4.JPG
500 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
159 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: vč.provize
ID nemovitosti:11536
Celková plocha:3.150 m2
Datum vložení:18. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Pozemek je zahrnut v územním plánu k výstavbě. Zatravněná rovinná plocha s náletovými dřevinami se nachází u málo frekventované železniční stanice Kytlické Mlýny nedaleko místní komunikace spojující Českou Kamenici a Nový Bor. Na okraji pozemku protéká říčka Kamenice, majitel však místo pro stavbu technicky zabezpečil proti případnému zaplavení.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
11536
Celková plocha
3150m2

Poloha na mapě

Foto - Zachová Silvie
Zachová Silvie
Zobrazit
kontakt
REALITY CL

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde