Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
2 832 390 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:2018008
Plocha pozemku:2.861 m2
Datum vložení:12. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout zajímavý pozemek na krásném místě, nad Šumperkem v oblasti Nové Domky, k. ú. Šumperk. Pozemek je v mírném svahu o velikosti 2.861 m2, na hranici je el., voda, kanalizace. Pozemek lze využít dle územního plánu pro: Plochy rekreace – na plochách přírodního charakteru (RN). Hlavní využití je stanoveno pro rekreaci v nezastavěném území(například přírodní koupaliště a pláže, tábořiště, kempy, golfová hřiště, jezdectví včetně chovu koní, botanická a zoologická zahrada apod.). Ojedinělý pozemek může být zajímavou investicí i realizací vašich snů. Pro více informací volejte makléře. Reality s lehkostí.

Základní údaje

ID nemovitosti
2018008
Celková plocha
2861m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Vendula Reichl Haltofová
Ing. Vendula Reichl Haltofová
Zobrazit
kontakt
Motýl Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde