Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
Fotka 2
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:1747
Celková plocha:3.853 m2
Datum vložení:18. dubna 2018
Datum aktualizace:27. srpna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek v Jenči u Prahy, v ulici U Lesíka. Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji pozemky v Jenči u Prahy. Celková rozloha 3.853m2. Zastavěná plocha první z budov /jedna s číslem popisným ve zchátralém stavu/ je 270m2, druhá budova původně stodola, vedená v katastru jako jiné stavby je nyní už zbouraná, má zast.plochu 466m2. Zbylé pozemky jsou vedeny jako ostatní plocha a manipulační plocha. Veškeré IS k dispozici, navíc vlastní studna na pozemku. V případě demolice domu lze postavit nový až třípatrový. Část pozemku /cca polovina/ je vedena jako izolační zeleň, druhá část jako smíšené obytné území. Lze využít i jako sklady. Cena za m2- 2.700Kč. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

Základní údaje

ID nemovitosti
1747
Celková plocha
3853m2
Užitná plocha
730m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Eben El Hadj
Jitka Eben El Hadj
Zobrazit
kontakt
Prima reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde