Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
4 380 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
265 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:N01284
Celková plocha:16.557 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je sportovní areál se čtyřmi antukovými tenisovými kurty o celkové výměře 3.124 m2 s vjezdem z ulice Polní osada a přilehlý pozemek o celkové výměře 13.433 m2. Antukové kurty jsou oploceny. Dle územního plánu je přilehlý pozemek zařazen do Ochranné zeleně a může být využit: hlavní: plochy trávních porostů, zeleň vysoká, střední, nízká (rovněž formou zahrady), vedlejší: dopravní infrastruktura- silnice, pěší komunikace, cyklostezky, alternativní druhy dopravy- lanovky, visuté dráhy apod., technická infrastruktura- inženýrské sítě. Tyto pozemky se nachází v těsné blízkosti frekventované komunikace Rudná.

Základní údaje

ID nemovitosti
N01284
Celková plocha
16557m2

Poloha na mapě

Foto - Valérie Sinérová
Valérie Sinérová
Zobrazit
kontakt
NAXOS Ostrava, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde