Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
Pozemek - Pohled 1
2 600 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
268 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb
ID nemovitosti:556929
Celková plocha:9.700 m2
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Pěkný pozemek o celkové výměře 9 743 m2 v hezkém místě, v katastrálním území Jindřichov nad Nisou, k výstavbě rodinného domu nebo rekreační chalupy. Mírně svažitý pozemek je v Jindřichově nad Nisou a je situován k jihu, s výhledem na Černostudniční hřeben. Příjemné a klidné místo, celoročně dobře přístupné, vhodné k trvalému bydlení i k celoroční rekreaci. Pozemek je po levé straně z Lučan nad Nisou, ve směru na Hrabětice. Elektřina je u pozemku, pro výstavbu je nutné dodržet pravidla v CHKO Jizerské hory. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Jablonce nad Nisou ( cca 10 minut ) a na dálnici na Prahu. Prohlídka pozemku po dohodě kdykoliv. Doporučujeme !

Základní údaje

ID nemovitosti
556929
Celková plocha
9700m2

Poloha na mapě

Foto - Diepold Antonín
Diepold Antonín
Zobrazit
kontakt
Metropol Real s.r.o. - Diepold Antonín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde