Sousedé
(1/7)
2 490 000 Kč
Přepočet na m2:
290 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně právního a realitního servisu
ID nemovitosti:245703
Plocha pozemku:8.574 m2
Datum aktualizace:15. dubna 2021

Popis nemovitosti

Nabízíme vám rozlehlý pozemek v katastru obce Dlouhý Most u Liberce, na krásném místě u Císařské aleje. Jedná se o rovinatý až mírně svažitý, zatravněný pozemek o výměře 8574m2. Z pozemku je výhled na Ještědský hřeben, Jizerky i ostatní vrchy v okolí. Přístup je z asfaltové silnice.
V obci Dlouhý most je obchod, MHD, pošta i restaurace. V nejbližším okolí sportovní areál Vesec, lyžařský areál Javorník, lesy a louky. Obec Dlouhý Most je výborné místo pro rodinné bydlení, rekreaci i sportovní vyžití. Vzdálenost do centra liberce cca 8km.
V současné době je již pozemek veden jako trvalý travní porost. Na pozemku je možné vybudovat zemědělské stavby, vhodné například pro chov koní, nebo ovcí.
Aktuálně je zažádáno o vložení pozemku do územního plánu obce s možností výstavby rodinných domů.

Pro více informací a více možností využití pozemků kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
245703
Celková plocha
8574m2
Užitná plocha
8574m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Robert Škvor
Robert Škvor
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé