Sousedé
(1/3)
149 000 Kč
ID nemovitosti:5756
Plocha pozemku:991 m2
Datum aktualizace:13. května 2024

Popis nemovitosti

V zastoupení přímého majitele nabízím k prodeji jedinečný pozemek u obce Židlochovice v okrese Brno-venkov. Jedná se o prodej 100% podílu, tedy do soukromého vlastnictví bez spoluvlastníků. Ideální je jako investiční příležitost.

Pozemek je zapsán na LV 415 v KÚ Židlochovice pod číslem 1821. Jeho výměra činí 991 m2 a leží u přístupové cesty. Na KN je vedena jako orná půda.

Pozemek je situován na severozápadě obce Židlochovice. Jedná se o obec 14 km jižně od Brna při ústí řeky Litavy do Svratky, na západním úpatí Výhonu. Kopec Výhon formuje zásadně okolní krajinu, jedná se o nejvyšší kopec Dyjsko-svrateckého úvalu. Pozemky leží v přírodním parku Výhon a vede kolem nich také naučná stezka. Oblast je charakteristická působivou mozaikou lesíků, travnatých lad, sadů, zahrad a vinic a umožňující daleké výhledy do okolní rovinaté krajiny. Plochy extenzivně udržovaných sadů a zahrad jsou z hlediska druhové pestrosti rostlin i živočichů nejvýznamnějšími.

Půda je komodita, která se nevyrábí a ubývá a proto její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení. Investice je svou snadností a nízkou rizikovostí lákavá i pro méně zkušené investory.

Zdarma poskytnu návrh kupní smlouvy a související administrativu. Uvedená cena je včetně provize.

V případě dotazů k pozemkům nebo zájmu o koupi kontaktujte přímo makléře, jehož kontaktní údaje jsou uvedeny níže. Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky e-mailem.

Základní údaje

ID nemovitosti
5756
Celková plocha
991m2
Obytná plocha
991m2
Užitná plocha
991m2

Poloha na mapě

Foto - Lucie Čermáková
Lucie Čermáková
Zobrazit
kontakt
MojePole.cz

© 2024 Sousedé