Sousedé
604 955 Kč
Přepočet na m2:
65 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:5040
Plocha pozemku:9.307 m2
Datum aktualizace:13. května 2024

Popis nemovitosti

V přímém zastoupení vlastníka nabízím ke koupi částečně stavební pozemek v katastrálním území Předín v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. K prodeji je do výlučného vlastnictví bez spoluvlastníků, tedy 100% celek. Zajímavý je tak tedy jak pro investory, tak pro zemědělce.

Pozemek má výměru 9 307 m2 a v současné době se jedná o ornou půdu. Parcela je zapsána na LV 371 pod číslem 2098/19 v KÚ Předín. Je přístupná po veřejné cestě.

Západní část parcely leží v ploše, která je v územním plánu obce označena jako návrh na plochu výroby a skladování (drobná a řemeslná výroba). Přibližně se jedná o 750 m2. Dále parcelou prochází navrhovaná výstavba dopravní komunikace. Z této parcely zabírá přibližně 2 000 m2. V případě záboru orné půdy pro výstavbu by byl majitel parcely finančně kompenzován několikanásobkem hodnoty půdy. Uspořádání je možné vyčíst z územního plánu obce, jehož výstřižek je také ve fotogalerii inzerátu.

Obec Předín se nachází západně od Třebíče na silnici první třídy I/23. Jedná se o nevelikou obec v klidné lokalitě se základní občanskou vybaveností. Centrem je návesní rybník. Spojení s okolím zajišťuje autobusová doprava. Obec je součástí Mikroregionu Podhůří Mařenky.

Investice do půdy je zejména nyní v době nejistoty vyhledávanou cestou, jak uchránit peníze před inflací. Půda je komodita, která se nevyrábí a ubývá a proto její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení. Investice je svou snadností a nízkou rizikovostí lákavá i pro méně zkušené investory.

Cena je uvedena včetně provize. Zahrnuje také zpracování administrativy a návrh kupní smlouvy.

V případě dotazů nebo zájmu o koupi mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Základní údaje

ID nemovitosti
5040
Celková plocha
9307m2
Obytná plocha
9307m2
Užitná plocha
9307m2

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Czéhmester
Lukáš Czéhmester
Zobrazit
kontakt
MojePole.cz

© 2024 Sousedé