Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
1 050 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
611 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: za nemovitost a služby rk, včetně provize RK
ID nemovitosti:580138
Celková plocha:1.719 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:24. září 2018

Popis nemovitosti

Prodej, pozemek - ostatní plocha, 1719 m2, LIpence, Praha 5. Pozemek je situován ve svažitém terénu chatové oblasti. Krásný výhled do kraje a na obec Lipence. Na pozemku zatím nelze stavět, je však možnost provést drobné terenní úpravy a umístit caravan. Pozemek lze oplotit. Je možné se napojit na elektřinu a vodu, obojí je v blízkosti, ale projednat to musí již nový majitel. Příjezd po obecní nezpevněné komunikaci. Vzdálenost ke konečné MHD cca 800 m. Snížena cena.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
ID nemovitosti
580138
Celková plocha
1719m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jan Votruba
Jan Votruba
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde