Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
1 250 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
250 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:186-2879
Celková plocha:5.000 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:8. října 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi pozemek na okraji města Krupky směr Teplice. Sousední pozemek je již využíván jako zahrada. Má přivedenu pitnou vodu i elektřinu.
Pozemek můžeme prodávat jako celek, případně upravit geometrickým plánem tak, aby vyhovoval nové zahradě, případně nově postavenému rodinnému domu. Nabízíme nezávazné prohlídky, pomoc s úvěrem hypotečními poradci a právní servis.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
186-2879
Celková plocha
5000m2

Poloha na mapě

Foto - Kubáčová Hana
Kubáčová Hana
Zobrazit
kontakt
KUPA reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde