Sousedé
679 901 Kč
ID nemovitosti:5675-4
Plocha pozemku:16.188 m2
Datum vložení:14. února 2025

Popis nemovitosti

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Investuje bezpečně do zemědělské půdy.

Nabízím exkluzivně k prodeji půdu v katastrálním území Doubrava u Orlové v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

K prodeji je vždy 5/8 na parcelách č. 3447, 3466/3 a 3446 zapsané na LV 568 v KÚ Doubrava u Orlové.

Celková výměra prodávané půdy je 16 188 m2. Ta se skládá z lesního pozemku 10 468 m2, trvale travního porostu 343 m2 a orné půdy 5 377 m2

Pozemky jsou prodávány v zastoupení přímého majitele, neplatíte tak žádnou provizi navíc. Cena půdy v čase roste, s nákupem proto dlouho neváhejte.

V případě dotazů k pozemkům nebo zájmu o koupi kontaktujte přímo makléře. Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a vyberte si svůj pozemek dle svých představ.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
5675-4

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Czéhmester
Lukáš Czéhmester
Zobrazit
kontakt
MojePole.cz

© 2025 Sousedé