Sousedé
(1/13)
...
31 847 800 Kč
Přepočet na m2:
1.700 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně právního, realitního a kompletního servisu!
ID nemovitosti:647057
Plocha pozemku:18.734 m2
Datum aktualizace:19. července 2024

Popis nemovitosti

v exkluzivním zastoupení prodej jedinečného stavebního pozemku, který nabízí obrovský potenciál pro vaši budoucí investici. S touto výjimečnou nabídkou můžete vytvořit apartmány, haly, výrobní prostory, sklady, komerční stavby a mnoho dalších možností. Jeho strategická poloha v blízkosti lyžařských středisek a panoramatickými výhledy zaručuje atraktivitu pro Vaše zákazníky popřípadě zájemce o koupi horské nemovitosti či krátkodobé nájemníky. Navíc nová dálnice zajišťuje rychlou dostupnost, což zvyšuje atraktivitu tohoto pozemku pro široké portfolio budoucí klientely a potenciální investory. S rozlohou 18.734m2 a přístupem k veřejným službám, jako je elektřina, voda a kanalizace, je tato nemovitost připravena k okamžitému využití. Díky flexibilnímu urbanistickému plánu je možné přizpůsobit výstavbu podle vašich potřeb a představ. Bezkonkurenční kombinace vynikající polohy a dostupnosti infrastruktury činí tento pozemek nezbytným pro investory hledající stabilní a perspektivní investici v oblasti realit. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a získejte svůj podíl na rozvoji této prosperující oblasti.

Dle ÚP se jedná o OM - výšková regulace zástavby - max. 12 m, - intenzita využití - max. 70 %,
Plochy občanského vybavení - komerční zařízení malá a střední (OM) Hlavní využití: - občanské vybavení (ubytování pro rekreaci a cestovní ruch, stravování, služby, obchodní prodej).
Přípustné využití: - občanské vybavení (vzdělávání a výchova, sociální služby, péče o rodinu, zdravotní služby, kultura, veřejná správa, ochrana obyvatelstva, tělovýchova a sport, věda a výzkum, spolková činnost), Územní plán Mladé Buky 18 - bydlení ve stavbách hlavního a přípustného využití, - veřejná prostranství, - drobná a řemeslná výroba, - sídelní zeleň, - dopravní infrastruktura, - technická infrastruktura, - nemotorová doprava, - protierozní a protipovodňová opatření.
Nepřípustné využití: - způsob využití nesouvisející s hlavním, přípustným nebo podmíněně přípustným využitím.
Podmíněně přípustné využití: - hlavní a přípustné využití v ploše Z8 za podmínky, že v ní bude realizováno jedno až čtyři veřejná prostranství po min. 1 000 m2 v celkovém rozsahu min. 4 000 m2, a to bez pozemních komunikací.

V případě dalšího zájmu o podrobnější informace či sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti mě kdykoliv kontaktujte. Prohlídky jsou možné i o víkendu. Ev. číslo: 646443. Bližší informace Vám sdělí Vojtěch Hakl, 734 699 780, 734 699 780, hakl@dumrealit.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
647057
Celková plocha
18734m2

Poloha na mapě

Foto - Vojtěch Hakl
Vojtěch Hakl
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

© 2024 Sousedé