Sousedé
(1/8)
37 152 618 Kč
Přepočet na m2:
10.303 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:18502
Plocha pozemku:3.606 m2
Datum aktualizace:2. června 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej pozemku určeného ke komerčnímu využití o celkové výměře 3606m2 v k.ú. Horní Heršpice při ulici K Terminálu v Brně. Součástí prodeje je stavební povolení na výstavbu haly, ovšem jako součást dostavby sousedního objektu. Pro realizaci výstavby bude nutná změna územního a stavebního povolení.

Z fotografií je zřejmé, že pozemek skýtá mnoho výhod a další informace doplňuji:

je rovinatý
tvar se blíží čtverci
nejsou na něm žádné stavby určené k demolici
okrajově se vyskytuje nálet, nikoliv vzrostlá zeleň
sítě jsou relativně dostupné
vydané stavební povolení deklaruje možnost výstavby
v blízkém okolí není bytová výstavba, která by omezovala využití pozemku
pozemek je ve vlastnictví jedné právnické osoby a neváznou na něm žádná omezení vlastnických práv
pozemek je připravený k prodeji
nově zřizovaná věcná břemena pro kanalizace omezují pozemek zcela minimálně, navíc s možností využití plochy, geometrický plán je připraven


Velmi malá část pozemku přiléhající ke komunikaci je omezena vzdušným vedením a kanalizačním řadem (výtlak splaškových vod a vsak vod dešťových sousedního objektu), obě sítě jsou okem patrné. Jiné inženýrské sítě pod a nad pozemkem nejsou. Napojení pozemku na inženýrské sítě není připraveno. Napojení na splaškovou kanalizaci a vodovod se předpokládá z ulice Bednářova, nn nová trafostanice. Pro příjezd k pozemku byla dosud využívána cesta zpevněná panely z nároží ulic K Terminálu a Bednářova, samostatný vjezd na pozemek řeší zájemce.

Navržený objekt, na který je vydáno stavební povolení, zahrnuje převážnou většinu pozemku, výška zástavby po atiku 7,6m. Na pozemku byly vykopané a vyvrtané sondy do cca 80cm, celá vrstva říční písek. Pozemek je vyňat ze zemědělského půdního fondu, v územním plánu je určen jako smíšená plocha výroby a služeb. Pozemek je z cca 2/3 obvodu trvale oplocen.

Prodávající je plátcem DPH. S ohledem na tuto skutečnost a existenci stavebního povolení bude ke kupní ceně účtováno DPH 21%.

Základní údaje

ID nemovitosti
18502
Celková plocha
3606m2
Obytná plocha
3606m2
Užitná plocha
3606m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Ivana Tošovská
Ing. Ivana Tošovská
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé