Sousedé
(1/25)
12 000 000 Kč
Přepočet na m2:
4.211 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:233
Plocha pozemku:2.850 m2
Datum aktualizace:21. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 2.820 m2 v k.ú. Strachotín v oblasti rekreačního bydlení a zahrad u vodního ramena and #34;Sajlovka and #34; v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny na Pálavě. Příjezd k areálu (k pozemku) je po ulici Šakvické. Pozemek je oplocen s uzamykatelnou vjezdovou bránou. Na pozemku se nachází dřevěně chatky, které jsou uživatelné od jara do podzimu, je zde studna s užitkovou vodou, elektřina, společné koupelny a WC, vlastní jímka, venkovní rozvody vody k jednotlivým chatám, vodovod na sousedním pozemku, na obecní kanalizaci se nyní nelze napojit s ohledem na kapacitu místní ČOV.
Pozemky se nacházejí v zastavěném území kde je možné dále stavět. Dle územního plánu se jedná o RI - Plochy rekreace Plochy staveb pro rodinnou rekreaci, kde hlavní využití staveb je pro činnosti, děje a zařízení související s uspokojováním individuálních rekreačních potřeb, je zde možné stavět stavby a zařízení rodinné rekreace (např. chaty, rekreační domky). Výšková regulace zástavby je max. 1 NP + podkroví, Intenzita zástavby: 50%. Na sousedních pozemcích se nachází veškeré IS.
Je možné areál nadále provozovat v současných podmínkách, vystavět novou chatovou osadu nebo pozemky použít pro stavbu individuální rekreace. Areál se nachází před koncem příjezdové cesty, která slouží pouze pro příjezd místních obyvatel nebo uživatelů.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní údaje

Kanalizace
Vlastní ČOV
ID nemovitosti
233

Poloha na mapě

Foto - OK REAL
OK REAL
Zobrazit
kontakt
OK REAL

© 2024 Sousedé