Sousedé
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře
ID nemovitosti:317296
Plocha pozemku:164.052 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2023

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení vlastníka si Vám dovolujeme nabídnout jedinečnou příležitost pro realizaci developerského projektu sportovně ubytovacího resortu Nový Dvůr.

Lokalita Nový Dvůr se nachází cca hodinu jízdy na sever od Prahy pod vrchem Ralsko a zříceninou hradu stejného názvu. Leží v bývalém vojenském prostoru mezi Ploužnicí a bývalou obcí Svébořice asi 5 km na západ od města Mimoně v Libereckém kraj v okrese Česká Lípa. Je to cca 85 km ze severního okraje Prahy, 40 km jihozápadně od Liberce, 40 km severně od Mladé Boleslavi a 25 km od napojení na D10 (Praha - Mladá Boleslav - Liberec).

Jedná se nepochybně o unikátní místo a jedinečnou příležitost pro vybudování sportovně-ubytovacího resortu se souhlasným stanoviskem místně příslušného stavebního úřadu pro stavbu 20-ti luxusních ubytovacích objektů – dvoupodlažní nepodsklepená dřevostavba 20 x 20 m (včetně vnitřní terasy 8 x 7 m). Dále je součástí záměru vybudování recepce, sauny, vodovodu s vodárnou, elektro NN, ČOV a její technologie, dešťová kanalizace a jezírka, parkoviště a ORL, hřiště na plážový volejbal, hřiště pro lesní golf a komunikace. Souhlasné stanovisko bylo vydáno místně příslušným stavebním úřadem ve formě ÚZEMNĚ PLÁNOVACÍ INFORMACE O PODMÍNKÁCH VYDÁNÍ ÚZEMNÍHO ROZHODNUTÍ. Navrhovaný záměr je v souladu s navrženým využitím ploch územním plánem za předpokladu dodržení především hlavního a přípustného využití dané plochy na více než 50% celkové výměry ploch /pozemků a stanoveného koeficientu zastavěnosti, zeleně.

Pozemek přiléhá k Novodvorským rybníkům a lesní oboře Bažantnice Ploužnice. Uvažovaný záměr kombinuje rekreaci, sport a bydlení v nádherné přírodě s výbornou dopravní dostupností.

Informace k IS:

Elektřina: souhlas ČEZ Distribuce s připojením odběrného místa včetně návrhu smlouvy o uzavření budoucích smluv o připojení a včetně podmínek budoucího připojení

Voda: zásobování vodou bude zajišťovat rekonstruovaný vrt v místě stavby, na kterém bude osazeno nové strojní zařízení - vodárna

Odpadní vody: ČOV a její technologie - každý soubor objektů bude osazen ČOV se vsakem a rozstřikem na pozemek

Pozůstatky staveb, zbořeniště v různých fázích rozpadu: k dispozici dokumentace bouracích prací - demolice stávajících objektů na dotčených parcelách

Vizualizace zobrazují možnou budoucí podobu projektu včetně možného provedení ubytovacích objektů.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás pro bližší informace případně pro domluvení osobního setkání či sjednání prohlídky.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Základní údaje

ID nemovitosti
317296
Celková plocha
164052m2
Užitná plocha
164052m2
Poloha v obci
Samota
Foto - Aleš Zemek
Aleš Zemek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Living

© 2023 Sousedé