Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Fotka 1
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: bez provize RK
ID nemovitosti:1741
Celková plocha:5.127 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:19. září 2018

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku na Praze 5. Nabízíme pozemek v Praze 5 - Slivenci. Celková plocha - 5.127m2. Na pozemku je ocelová hala 1.410 m2 částečně uzavřená, elektroinstalace v dobrém stavu, výška 4,4 m, dále 2 prostorné budovy/administrativní nebo ubytovací prostory,včetně soc. zařízení atd./a několik garáží-skladů. Možno ihned provozovat. Manipulační plochy- asfalt a panely, příjezd i pro kamiony. U objektu se nachází zastávka MHD. Elektřina, internet, telefon, voda, kanalizace jsou zavedeny, je zde i žumpa a studna. Plyn- na hranici pozemku. Nemovitost se nachází 2 min od pražského okruhu a cca 8 min od letiště. Vhodné jako sklady, spediční depo nebo pro výrobu. Velmi výhodná poloha. Pro více informací ohledně ceny kontaktujte realitní makléřku.

Základní údaje

ID nemovitosti
1741
Celková plocha
5127m2

Poloha na mapě

Foto - Jitka Eben El Hadj
Jitka Eben El Hadj
Zobrazit
kontakt
Prima reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde