Reality od realitních kanceláří, strana 2308

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
46 442 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Rádi bychom vám představili exkluzivní nabídku prodeje pozemku na který je již vydaný stavební záměr, který je přímo stvořený pro výstavbu vašeho nového...

Vloženo 30. 1. 2023
Cena:
2 900 000 Kč
Zámecký vrch

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost rodinný dům, který je využíván jako ubytovací zařízení ulice Zámecký Vrch v Karlových Varech. Jedná se třípatrovou...

Vloženo 30. 1. 2023
Cena:
17 500 000 Kč
Chrudimská

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory 376 m2 v žádané lokalitě administrativního komplexu Agora Flora. Prostory se nacházejí v přízemí domu...

Vloženo 30. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz
U nádraží

Pronájem venkovních prostor, pozemků, o celkové výměře až 10.000m2 v rámci komerčního areálu s dvěma jeřáby o nosnosti 32t a 25t. K dispozici...

Vloženo 28. 1. 2023
Cena:
70 417 Kč za m²/rok
U nádraží

Pronájem skladových prostor o výměře 2 000 -10 000 m2 . Rozměry lodi cca 111 x 21m a možnost využití mostových jeřábů o nosnosti 20t a 8t....

Vloženo 28. 1. 2023
Cena:
99 Kč za m²/měsíc
U nádraží

Pronájem výrobních prostor o výměře 2345m2 s možností dalšího rozšíření. Rozměry lodi cca 111 x 21m a možnost využití mostových jeřábů o nosnosti...

Vloženo 28. 1. 2023
Cena:
65 Kč za m²/měsíc
Chrudimská

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech v administrativním komplexu Agora Flora. Prostory se nacházejí v 1 .patře secesního...

Vloženo 27. 1. 2023
Cena:
330 Kč za m²/měsíc
Pohorská

Proxima Reality, s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej objektu bývalé jídelny a přilehlých pozemků v průmyslovém areálu v Kaplici. Objekt...

Vloženo 26. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz

Pozemek parcelní číslo 462/1 o výměře 5102 m2 v k.ú. Kralovice u Rakovníka, okr. Plzeň - sever. Jedná...

Vloženo 26. 1. 2023
Cena:
998 000 Kč

Nabízíme podnájem formou LOGISTICKÝCH SLUŽEB s flexibilní délkou nájmu ve Kbelích v Praze. Lze nabídnout paletové i pozice i prostory pro volně uložené...

Vloženo 26. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz
Chelčického

Nabízíme Vám k prodeji krásný Kemp U Šerifa, který je perfektně umístěn na ostrůvku mezi dvěma rameny řeky Blanice u malebného města Protivín, známého...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
12 000 000 Kč
Pražská tř.

Nabízíme Vám parcelu o výměře 1035 m2 v Pražské ulici vhodnou pro výstavbu činžovního domu nebo obchodní či kancelářské budovy. V územním plánu...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz
Za Otýlií

Nabízíme k prodeji pozemek, které se nachází v atraktivní lokalitě v části obce České Budějovice 4. Pozemek o velikosti 1.965 m2 je veden dle...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
Cena na dotaz

Nabízíme k prodeji pozemky, které se nachází v atraktivní lokalitě a naprosto lukrativní lokalitě v části obce Vráto u Českých Budějovic. Pozemek o velikosti...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
1 912 350 Kč

Nabízíme vám dva rozsáhlé nezasíťované pozemky v obci Vitín (možnost napojení na sítě), které jsou v územním plánu obce vedeny jako stavební parcely....

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
13 033 900 Kč

Nabízíme zajímavou investiční příležitost. Prodej bytového domu se sedmi bytovými jednotkami. Jedná se o 5 bytů o dispozici 3+1 a výměře 76 m2...

Vloženo 25. 1. 2023
Cena:
6 000 000 Kč
Jungmannova

K pronájmu je připravený světlý byt s dispozicí 3+kk nacházející se v pátém nadzemním podlaží činžovního domu s výtahem.Praktické rozložení tohoto bytu...