Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/12)
100_2649.JPG
338 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kupní cena včetně provize zprostředkovatele a právního servisu.
ID nemovitosti:652-3987
Užitná plocha:18 m2
Datum vložení:17. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují prodej garáže v osobním vlastnictví v Lounech, ul. Jungmannova. Garáž o celkové výměře 18 m2 se nachází v řadové zástavbě v klidné části, zároveň nedaleko centra obce. Do cihlové garáže je zavedena elektřina s vlastním jističem. Garáž prošla kompletní rekonstrukcí, nová zateplená střecha s novým okapem, zateplená bezpečnostní vrata, omítky, rozvody elektřiny vč. poplašného bezpečnostního zařízení, nové topné těleso a nová trubicová světla. V garáži jsou do horních rohů rozmístěny reproduktory. Na zemi je položena protiskluzová dlažba. Příjezd ke garáži je zajištěn po zpevněné komunikaci, před samotným vjezdem je pak zhotovena betonová dlažba. Garáž je ihned volná k užívání po uhrazení kupní ceny. V případě zájmu zajistíme optimální variantu financování na tuto nemovitost.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
652-3987
Celková plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Franta Miroslav
Franta Miroslav
Zobrazit
kontakt
Nemovitosti SEVER s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde