Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
250 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:020-N04030
Stav nemovitosti:Novostavba
Datum vložení:19. června 2018
Datum aktualizace:18. července 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji garážové stání v bytovém domě z roku 2014 v Kytínské ulici, v Praze Hostivaři. Nebytová jednotka o velikosti 236 m2, ve které se garážové stání nachází má pouze 9 spoluvlastníků a tedy 9 stání (k prodeji je ideální podíl 1/9 na této jednotce). Vstup je zvenku bytového domu, výjezd automatickými garážovými vraty.
Dům je situován 5 min chůze od vlakového nádraží Praha - Hostivař (skvělé spojení 12 min vlakem do centra Prahy) a 5 min chůze od tramvaje Nádraží Hostivař - rovněž přímé spojení do centra Prahy (cca 30 min).

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
020-N04030
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
236m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ilona Macková
Ilona Macková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde