Luxusní reality v turistické oblasti Polabí, strana 40

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
1 452 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

Společnost Fér reality Vám zprostředkuje možný prodej garáže o zastavěné ploše 19m, která se nachází v klidné části města Roudnice nad Labem (ulice Houskova)...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
650 000 Kč

Nabízíme k prodeji zahradu o výměře 346 m², která se nachází v zahrádkářské kolonii Peklo v Kolíně. Pozemek je veden jako zahrada a je ideálním místem...

Vloženo 1. 4. 2026
Cena:
650 000 Kč
U Cihelny

Prodám řadovou garáž o užitné ploše 19 m², situovanou v lokalitě U Cihelny v katastrálním území Kolín. Tato cihlová stavba je ideální pro parkování...

Vloženo 6. 7. 2025
Cena:
649 000 Kč

Nabízím k prodeji soubor lesních pozemků o celkové výměře 16110 m² v katastrálním území Počáply u Terezína. Les tvoří tři samostatné parcely, z nichž...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
640 000 Kč
U Mostku

Realdomus Vám exkluzivně zprostředkuje prodej garáže o výměře 19 m², která se nachází v klidné a dobře dostupné lokalitě Hradec Králové – Pouchov....

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
635 000 Kč

Prodej souboru pozemků tvořících jeden celek na okraji Mělníka. Jedná se celkem o 15.662 m2, z toho 13.589 m2 orné půdy, 1.980 m2...

Vloženo 27. 2. 2026
Cena:
608 435 Kč
Velká

Zprostředkujeme Vám prodej garáže v družstevním vlastnictví o velikosti cca 19 m2 na Pouchově v Hradci Králové. Garáž má zavedenou elektřinu,...

Vloženo 29. 4. 2026
Cena:
600 000 Kč
Klášterní

Dovolte mi představit vám skvělou příležitost k pořízení garáže v atraktivní lokalitě u Kauflandu v Mělníku. Na Mělníku je stále méně a méně míst k parkování...

Vloženo 27. 10. 2025
Cena:
599 000 Kč
Březhradská

Podnájem skladu Hradec Králové. Bez provize nabízíme skladové prostory s výměrou 5330 m², včetně mezaninu cca 2500 m², umístěných v průmyslovém...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
112 Kč za m²/měsíc
Do Nového

Nabízíme k prodeji garáž v Pardubicích, v ulici Do Nového s užitnou plochou 18 m2. Garáž je situovaná v uzavřeném a uzamykatelném areálu, který...

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
570 000 Kč

Nabízíme k prodeji zahrádku/pozemek parc. č. 273/2 v k.ú. Zibohlavy o výměře 482 m². Pozemek je v KN zatím evidován jako orná půda, dosud využívaný...

Vloženo 21. 12. 2025
Cena:
560 000 Kč
Pod Svahem

Nabízím k prodeji garážové stání o velikosti 15 m2, situované v ulici Pod Svahem, č.p. 765.Stání se nachází v zabezpečeném objektu a je ideální...

Vloženo 30. 3. 2026
Cena:
536 300 Kč
Průmyslová

Pronájem skladu, výrobních prostor 4219 m² Lovosice. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme prnonájem skladu nebo výrobních prostor, umístěných...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
122 Kč za m²/měsíc
Průmyslová

Pronájem skladu, výrobních prostor 3539 m² Lovosice. V zastoupení majitele a bez provize nabízíme novostavbu skladu nebo výrobních prostor, umístěných...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
145 Kč za m²/měsíc

V katastrálním území Litoměřice nabízím k prodeji soubor zemědělských pozemků ve výlučném vlastnictví. -> LV 4044 -> parc. č. 4413/3, 4442/1 -> katastrální...

Vloženo 30. 4. 2026
Cena:
503 565 Kč

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji garáž o velikosti 20 m2, situovanou na klidném okraji města Štětí.Garáž je ve velmi dobrém technickém...

Vloženo 24. 3. 2026
Cena:
499 500 Kč
Mrštíkova

Parkovací místo v bezpečném objektu střeženém kamerovým systémem. Budova je navíc i oplocena, vjíždíte branou na dálkové ovládání. Objekt se nachází na...