Luxusní reality v turistické oblasti Ostravsko, strana 65

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
1 622 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Výškovická

!! Volné od 1.6.2026 !! Pokud si brousíte zuby na pronájem bytu 1+1 s balkonem, v osobním vlastnictví a v kompletně opraveném paneláku, jste tady správně....

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
8 900 Kč za měsíc
Aleje

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v klidné části Hošťálkovic, pouhých 10 minut od centra Ostravy. K dispozici je celkem 14 kanceláří o výměrách...

Vloženo 21. 1. 2026
Cena:
8 820 Kč za měsíc
Centrum

Hledáte byt po moderní rekonstrukci a na skvělém místě? Nabízíme Vám k pronájmu družstevní byt o velikosti 1+1+balkon/42 m2 na ul. Centrum...

Vloženo 11. 5. 2026
Cena:
8 800 Kč za měsíc
Lešetínská

Hledáte pro své podnikání zázemí, které kombinuje vysoký kancelářský standard s výhodami dobré dopravní dostupnosti a bezproblémového parkování? Dovolujeme...

Vloženo 29. 4. 2026
Cena:
120 Kč za m²/měsíc

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 na ulici Zeyerova v samotném centru Ostravy. Byt se nachází u Masarykova náměstí,...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
8 500 Kč za měsíc
Škroupova

Nabízíme k pronájmu dvě oddělené neprůchozí kanceláře o celkové výměře 39 m² přímo v centru Ostravy na ulici Škroupova. Kanceláře se nachází ve sdíleném...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
8 500 Kč za měsíc
Ráčkova

Nově nabízíme k pronájmu pěkný byt 1+1 v kompletně zrekonstruovaném bytovém domě na ulici Ráčkova v Petřvaldu u Karviné. Nájem činí 8500,-/měs. plus služby....

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
8 500 Kč za měsíc
Prameny

Nabízím k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+1 na adrese Prameny v Karviné-Ráj. Byt se nachází v 7. patře panelového domu a má podlahovou plochu...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
8 500 Kč za měsíc
Ahepjukova

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout k pronájmu nedávno rekonstruovanou garsonku v blízkosti centra Ostravy, na sídlišti Fifejdy. Přístup...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
8 500 Kč za měsíc
V Zimném dole

Hledáte moderní ekonomické bydlení, které v sobě spojuje výhody města a naprostého soukromí? Přesně to najdete v Rezidenci "Za branou"! Tenhle nově zrekonstruovaný...

Vloženo 16. 4. 2026
Cena:
8 490 Kč za měsíc
Marušky Kudeříkové

Pronájem velmi pěkného, slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 s lodžií v družstevním vlastnictví o výměře 68 m2 na ul. M. Kudeříkové, Havířov...

Vloženo 5. 5. 2026
Cena:
8 438 Kč za měsíc
Fügnerova

Nabízíme nájem kancelářských prostorů o celkové výměře 36,56 m2, vhodných pro jednotlivce nebo menší společnost. Kanceláře se nachází ve zrekonstruovaném...

Vloženo 25. 6. 2025
Cena:
230 Kč za m²/měsíc
tř. Těreškovové

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu prostor o velikosti 78 m2, ve 2. NP na tř. Těreškovové v Karviné-Mizerově, vč. sociálního zařízení a...

Vloženo 9. 7. 2024
Cena:
1 250 Kč za m²/rok
U Centrumu

Nabízíme k pronájmu praktické nebytové prostory o výměře 51 m2, které jsou dispozičně řešeny jako klasická uzavřená kancelář. Nacházejí se...

Vloženo 13. 5. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Gen. Píky

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulné bydlení v pěší blízkosti od centra Ostravy. Tento světlý byt o velikosti 26 m2 s dispozicí 1KK nabízí...

Vloženo 4. 5. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Marie Pujmanové

Nabízíme pronájem krásného bytu 2+1 na ul. Marie Pujmanové, Havířov Šumbark. Byt se nachází 3.NP/6.NP v domě po revitalizaci, naproti novým obchodům,...

Vloženo 2. 4. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Čs. armády

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v obci Nový Bohumín. Tento prostorný byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží revitalizovaného nízkopodlažního domu a nabízí...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Mendelova

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a dobře dispozičně řešený byt 1+1 s balónem o celkové ploše 42 m2, který se nachází ve 3. patře panelového...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Francouzská

Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 1+kk s lodžií na ul. Francouzské v Ostravě Porubě. Byt prošel rekonstrukci, dům je po revitalizací. Velký bonus...

Vloženo 5. 4. 2026
Cena:
8 000 Kč za měsíc
Pivovarská

Nabízíme k pronájmu světlé komerční prostory o rozloze 50 m² v klidné části ulice Pivovarská – jen pár kroků od Masarykova náměstí. Prostory se nachází...