Levné reality Praha, strana 66

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
5 341 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Lublinská

UPOZORNĚNÍ: Zájemcům doporučujeme výhradně telefonický kontakt, který upřednostňujeme z důvodu vysokého vytížení a zajištění co nejrychlejší odezvy. Telefonát...

Vloženo 25. 4. 2026
Cena:
29 000 Kč za měsíc
Nosticova

Ihned k pronájmu je připravený byt 1+kk v druhém patře rezidence Nosticova. Byt je o praktické dispozici 1+kk se spojenou obývací částí a kuchyní. Kvalitní...

Vloženo 4. 7. 2024
Cena:
29 000 Kč za měsíc
Jeremenkova

Moderní 3+kk s balkonem a garážovým stáním v srdci PodolíNabízíme k pronájmu světlý, prostorný byt o dispozici 3+kk s balkonem v jedné z nejžádanějších...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
29 000 Kč za měsíc
Ortenovo náměstí

Byt 3+1 se nachází v udržovaném historickém činžovním domě ve druhém nadzemním podlaží. Dům se nachází přímo u tramvajové zastávky v ulici Ortenovo náměstí....

Vloženo 9. 2. 2026
Cena:
29 300 Kč za měsíc
Štěpánská

Nájemce neplatí provizi. NEZAŘÍZENÝ (nebo po dohodě zařízený za vyšší nájem), zrekonstruovaný, klimatizovaný, 1 ložnicový byt s 1 koupelnou k pronájmu,...

Vloženo 2. 2. 2026
Cena:
29 385 Kč za měsíc
Štěpánská

Od 1. 4. 2026 bude k pronájmu připravený prostorný byt o dispozici 2+kk ve 3. nadzemním podlaží nádherně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem....

Vloženo 10. 2. 2026
Cena:
29 385 Kč za měsíc
Štěpánská

K pronájmu nabízíme krásný byt 2+kk o rozloze 71 m2 situovaný ve 4. podlaží cihlového domu ve Štěpánské ulici. Jednotky se nacházejí v domě,...

Vloženo 3. 2. 2026
Cena:
29 385 Kč za měsíc
Štěpánská

Nabízíme k pronájmu 2+kk (71 m2) v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě z roku 1878 s moderním výtahem a pozemními garážemi v centru metropole...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
29 386 Kč za měsíc
Zborovská

Exkluzivně nabízíme nedávno kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk v domě s výtahem v srdci Prahy s výbornou dostupností všeho potřebného. Byt se nachází...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Klimentská

Pronájem bytu 3+1/B, 100 m2, Praha 1 - Staré Město, ul. Klimentská. Soccer Reality vám zprostředkuje pronájem bytu s balkonem v centru Prahy....

Vloženo 10. 5. 2026
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Dřevná

Nabízíme k pronájmu plně zařízený a prostorný byt 2+1 ( cca 80m2), který se nachází v plně rekonstruovaném secesním domě jen pár kroků od nábřeží....

Vloženo 6. 10. 2025
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Rumunská

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt o dispozici 2+kk a ploše 55 m2, který se nachází v 5. nadzemním podlaží udržovaného domu s výtahem (do...

Vloženo 22. 4. 2026
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Plynární

Krásný byt s dispozicí 2+kk (obývací pokoj s kuchyňským koutem + samostatná ložnice) a celkovou výměrou 60 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží...

Vloženo 7. 4. 2026
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Prosluněná

Hledáte hezký, světlý a prostorný byt s praktickou dispozicí, balkónem a sklepem na klidné adrese, avšak s výbornou dostupností do centra? Nabízíme...

Vloženo 28. 4. 2026
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Jana Želivského

Nabízíme vám exkluzivně k dlouhodobému pronájmu moderní byt 2+kk o celkové ploše 61,8m2 s terasou i balkonem, který se nachází v 5 patře novostavby...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
29 500 Kč za měsíc
Štěpánská

Nabízíme k pronájmu elegantní byt 2+kk po rekonstrukci, umístěný ve vyhledávané lokalitě Praha 1, Nové Město, Štěpánská ulice. Tento atraktivní prostor...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
29 513 Kč za měsíc
Štěpánská

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory o rozloze 71 m2 situované ve 4. patře cihlového domu ve Štěpánské ulici. Jednotky se nacházejí v domě,...

Vloženo 3. 2. 2026
Cena:
416 Kč za m²/měsíc
Štěpánská

Nabízíme k pronájmu kanceláře (71 m2) v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě z roku 1878 s moderním výtahem a pozemními garážemi v centru...

Vloženo 13. 4. 2026
Cena:
29 536 Kč za měsíc
Štěpánská

Nájemce neplatí provizi. NEZAŘÍZENÉ klimatizované zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu, 2 kanceláře (v jedné místnosti je kuchyňský kout),...

Vloženo 2. 2. 2026
Cena:
29 536 Kč za měsíc
Šrobárova

K okamžitému pronájmu je k dispozici světlý byt v moderní novostavbě z roku 2026, která se nachází na Vinohrady v blízkosti OC Flora.Praktická dispozice...

Vloženo 30. 3. 2026
Cena:
29 600 Kč za měsíc