Levné reality Praha, strana 20

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
5 355 nemovitostí řadit dle: MapaMapa
Revoluční

Nabízíme k pronájmu podkrovní klimatizovanou kancelář v administrativní budově (A) v Praze 1 – Nové Město viz. plánek). Celková výměra v nájmu je 42,8...

Vloženo 27. 4. 2026
Cena:
15 440 Kč za měsíc
Hornoměcholupská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem byt 1+kk (32 m2 ) s balkonem (5 m2) a velmi pěkným výhledem, ve 4. patře / 5NP...

Vloženo 17. 5. 2026
Cena:
15 490 Kč za měsíc
Kurta Konráda

Hledáte úsporné bydlení v žádané lokalitě nedaleko metra? Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěknou garsonku v Libni s veškerou občanskou vybaveností...

Vloženo 17. 3. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc
Danielova

Nabízíme k pronájmu atraktivní byt v novostavbě o dispozici 1+kk se sklepem v přízemí domu, nacházející se na adrese Danielova, v klidné části obce Čakovice,...

Vloženo 6. 5. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc
Rotavská

Byt o ploše 32 m2 se nachází v přízemí novostavby cihlového domu v těsné blízkosti Prokopského údolí. V předsíni úložné prostory, vstup do...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc
Grafická

Pronájem bytu 2+kk, 45 m2, Praha 5 - Smíchov, ul. Grafická. Soccer Reality vám zprostředkuje pronájem mezonetového bytu o dispozici 2+kk a...

Vloženo 19. 4. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc
Hábova

Pronajmeme slunný byt 1+kk 36m2 Praha 5 METRO Stodůlky 200m od metra Stodůlky??byt je kompletně vybavený, jak je vidět na fotografiích, včetně...

Vloženo 10. 3. 2026
Cena:
15 500 Kč za měsíc
Americká

K dispozici jsou tři kanceláře na Vinohradech, které dávají smysl každému, kdo hledá klidné, funkční a reprezentativní zázemí bez zbytečných kompromisů....

Vloženo 8. 4. 2026
Cena:
380 Kč za m²/měsíc
Ve žlíbku

Nabízím k pronájmu vytápěný sklad 127 m2 v prvním nadzemní podlaží prostoru objektu v Horních Počernicích. Sklad je pohodlně dostupný (vykládka...

Vloženo 16. 3. 2026
Cena:
123 Kč za m²/měsíc
Stamicova

K pronájmu nabízíme prostory, které jsou vhodné pro zubní ordinaci (ale ne pro dentální hygienu), pneumologii a ftizeologii, alergologii nebo revmatologii...

Vloženo 21. 10. 2025
Cena:
15 685 Kč za měsíc
Mariánské náměstí

K okamžitému pronájmu jsou připraveny kanceláře v paláci v srdci Prahy 1, který prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí s důrazem na zachování původních...

Vloženo 8. 9. 2025
Cena:
15 729 Kč za měsíc
Vinohradská

(místnosti 23 m2 a 23 m2 ) Pronájem pěkných kanceláří v budově na metru trasy A – Želivského, Praha 3 – Vinohrady. Možnost od...

Vloženo 14. 1. 2026
Cena:
15 778 Kč za měsíc
Lihovarská

Nabízíme Vám pronájem plně zařízeného bytu 1kk, 25m2, v novostavbě - rezidence ESPRIT - dokončena 09/2018. Byt se nachází ve 2. patře (3.NP)...

Vloženo 7. 5. 2026
Cena:
15 800 Kč za měsíc
Sokolovská

Pronájem tří reprezentativních kanceláří s prosklenou vstupní halou a koupelnou (celkem 114,22 m2), v druhém patře administrativně-obchodní...

Vloženo 23. 4. 2026
Cena:
15 828 Kč za měsíc
Čenětická

K nastěhování po domluvě.?Nabízíme k pronájmu krásný moderní byt o dispozici 1+kk, s plochou 23 m2, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží...

Vloženo 20. 4. 2026
Cena:
15 900 Kč za měsíc
Kasalická

K pronájmu nabízíme útulný a kompletně zařízený byt 2+1 v rodinném domě v klidné části pražské Vinoře. Součástí bytu je lodžie a možnost využívání zahrady...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
15 900 Kč za měsíc
Lessnerova

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 43 m² v ulici Lessnerova, Praha – Petrovice. Byt se nachází v udržovaném zatepleném panelovém...

Vloženo 12. 5. 2026
Cena:
15 900 Kč za měsíc
Sokolovská

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu útulný byt 1+kk s šatnou, 8 minut chůze od stanice metra B – Českomoravská. Byt prošel v roce 2023 rekonstrukcí...

Vloženo 15. 5. 2026
Cena:
15 900 Kč za měsíc
K Hrušovu

Nabízíme k pronájmu prostorné kancelářské prostory ve 3. patře administrativní budovy s bezbariérovým přístupem. Součástí objektu je recepce s nepřetržitým...

Vloženo 17. 1. 2026
Cena:
15 950 Kč za měsíc
Želetická

Nájemné 15.990 Kč/měs. Poplatky vč. elektřiny 4.576 Kč/měs. Kauce 31.980 Kč/jednorázově BEZ PROVIZE RK K nastěhování IHNED Nabízíme byt 1+kk s balkonem...

Vloženo 3. 4. 2026
Cena:
15 990 Kč za měsíc