Luxusní reality od realitních kanceláří v okrese Liberec, strana 23

Hledat Upravit hledání
HledatUpravit hledání
673 nemovitostí řadit dle: MapaMapa

V bývalé mechanické tkalcovně v obci Dětřichov u Frýdlantu, v Libereckém kraji, nabízíme k pronájmu rozmanité skladové i výrobní prostory v celkové výměře...

Vloženo 11. 11. 2025
Cena:
44 Kč za m²/měsíc

Vloženo 27. 11. 2025
Cena:
44 Kč za m²/měsíc
Bosenská

Nabízíme k prodeji družstevní garáž v ulici Bosenská. Podlahová plocha 16 m2, výklopná kovová vrata opatřená více zámky. Nachází se v první,...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
520 000 Kč
Hedvábná

Nabízíme k prodeji garážové stání v Liberci, v ulici Hedvábná. Parkovací stání je v suterénu bytového domu s vjezdem přímo z komunikace vraty na dálkové...

Vloženo 18. 7. 2024
Cena:
499 000 Kč

V katastrálním území Javorník u Českého Dubu (obec Proseč pod Ještědem, okres Liberec) nabízím k prodeji zemědělské pozemky ve výlučném vlastnictví....

Vloženo 17. 4. 2026
Cena:
470 119 Kč

Mezi obcemi Vrchovina a Radostín prodáváme soubor lesních pozemků o celkové rozloze 3,07 ha, který se skládá ze třech parcel. Tyto parcely tvoří samostatné...

Vloženo 30. 4. 2026
Cena:
445 000 Kč

Předmětem prodeje zprostředkovaného formou elektronické aukce je pozemek s celkovou výměrou 1 585 m², který se nachází na okraji Liberce, třetího...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
396 250 Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.k.ú. Nová Ves u ChrastavyLV č. 371 o celkové výměře 10827 m2, podíl 1/4...

Vloženo 9. 12. 2025
Cena:
369 000 Kč

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 566 m2 v obci Černousy, ležící ve Frýdlantském výběžku, je jednou z našich nejsevernějších obcí na severu...

Vloženo 14. 4. 2025
Cena:
290 000 Kč
Doubská

Nabízíme pronájem komerčních prostor o velikosti 2 058 m² , BEZ PROVIZE. Tyto prostory jsou ideální pro provoz prodejny nebo jako skladový prostor....

Vloženo 4. 9. 2025
Cena:
135 Kč za m²/měsíc

U nás nakupujete přímo od vlastníka – bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc!k.ú. VlastibořiceLV č. 109 o výměře 7194 m2, podíl 5/6•...

Vloženo 7. 10. 2025
Cena:
265 000 Kč

Nabízíme k prodeji dva lesní pozemky a plochu trvalého travního porostu navazujícího na místní asfaltovou komunikaci. Pozemky jsou o celkové výměře 17.012...

Vloženo 26. 2. 2026
Cena:
255 180 Kč

U nás nakupujete přímo od vlastníka – bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc! ?k.ú. Žďárek u SychrovaLV č. 493 o výměře 2878 m2, podíl...

Vloženo 16. 9. 2025
Cena:
199 000 Kč

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 003 m2. V katastru nemovitostí je pozemek evidován jako trvalý travní porost. Svijany leží asi 6 km jihozápadně...

Vloženo 15. 1. 2026
Cena:
150 500 Kč

Nabízíme k pronájmu prostornou skladovací halu o celkové užitné ploše 1800 m2 v oploceném průmyslovém areálu v Hodkovicích nad Mohelkou. Hala...

Vloženo 2. 5. 2025
Cena:
69 Kč za m²/měsíc
Legionářská

Představuji vám pronájem výrobní haly včetně kanceláří, zázemí a odstavné parkovací plochy, která se nachází v Hrádku nad Nisou. Hrádek nad Nisou je strategická...

Vloženo 9. 2. 2026
Cena:
110 000 Kč za měsíc
Legionářská

Vloženo 1. 9. 2025
Cena:
110 000 Kč za měsíc
Lužická

Moderní skladový areál s kancelářským zázemím a výbornou dostupností – Jablonné v PodještědíHledáte reprezentativní skladové prostory, které nabídnou...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
100 000 Kč za měsíc
Nákladní

Nabízíme k pronájmu klimatizované komerční (kancelářské) prostory v Liberci, ul. Nákladní. Prostory o celkové výměře 458,5 m2 se nacházejí...

Vloženo 23. 9. 2025
Cena:
79 500 Kč za měsíc
Krajinská

Nabízíme k pronájmu atraktivní komerční prostory nacházející se v centru Liberce, konkrétně na ulici Krajinská č. p. 499/14. Tato lokalita je skvělou...

Vloženo 18. 5. 2026
Cena:
75 000 Kč za měsíc