Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
63 400 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:631695
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:12 m2
Užitná plocha:12 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:30. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej dvou novinových stánků na rušných místech v Jindřichově Hradci. Stánek o velikosti 12 m2 v lokalitě sídl. U Nádraží, stánek o velikosti 7 m2 na sídl. Vajgar. Cena za jeden stánek 63 400,- Kč, možnost odkupu pouze jednoho nebo obou stánků. Oba stojí na pronajatém pozemku od obce - 1 000,- Kč/měs./stánek. Napojeny na elektřinu a internet. Ve stánku na sídl. U Nádraží zabezpečovací zařízení. Na boku stánků placená reklama. Informace o výnosnosti na vyžádání. Volné ihned. Při koupi obou stánků možná sleva.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
631695
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
12m2
Obytná plocha
12m2
Užitná plocha
12m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde