Sousedé
(1/8)
2 760 000 Kč
ID nemovitosti:7313
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:84 m2
Datum aktualizace:9. prosince 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej samostatné nebytové jednotky, přízemí bytového domu. Nabízený prostor je s výlohami a s přímým vstupem z ulice. Vnitřní dispozce : zádveří, 2 spojené místnosti, zadní předsíň, toaleta s umyvadlem. Ideální pro zázemí menší firmy, obchod, služby. Vlastní soc. zařízení, zadní vstup. V ceně je užívání společného vnitřního dvorku a sklepů pod budovou. K dispozici ihned.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
7313
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
84m2
Obytná plocha
84m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Karbula
Jiří Karbula
Zobrazit
kontakt
Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé