Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
Pohled na objekt
8 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:CK18012
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:7.500 m2
Datum vložení:6. srpna 2018
Datum aktualizace:6. srpna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na prodej velký, samostatně stojící komerční objekt v Benešově nad Ploučnicí, okres Děčín. Čtyřpodlažní stavba je určena pro výrobu a skladování, nachází se v průmyslové části obce, přímo při hlavní komunikaci.
Obec se nachází ve vzdálenosti 10 km od Děčína, je v nadmořské výšce 210 m, žijí zde 4 tisíce obyvatel. Objekt je dopravně dostupný z hlavní silnice. V obci je dostatečně rozvinutá infrastruktura (škola, školka, obecní úřad, obchody, restaurace, pošta, BUS, průmyslové a podnikatelské objekty).
Celý objekt je postupně rekonstruován, a to od roku 2010 až doposud. V současné době je plně v provozu, je využíván pro výrobní a skladovací činnost.
Velký, samostatně stojící objekt je kompletně podsklepený, čtyřpodlažní, s půdorysem stavby o rozměrech 25 m x 60 m, k hlavní stavbě navazuje nízký přístavek - používán jako rampa.
K objektu rovněž náleží pozemek o výměře 1.462 m2. Pozemek je zcela zpevněn a slouží pro otáčení a parkování vozidel, dopravu a složení materiálu.

Podrobný popis a dispozice komerčního objektu:
Nemovitost je podsklepena, jedna strana izolována proti vlhkosti, má čtyři podlaží, svislé konstrukce jsou postaveny z cihel, objekt má sedlovou střechu, krytina je plechová, krovy pevné a zdravé.
Dostatečná nosnost podlah je zajištěna vnitřními pilíři , které procházejí samotnou stavbou. Světlá výška stropů je 3,4 m. V přízemí jsou do objektu nainstalována vjezdová vrata, stavbou prochází nákladní výtah s nosností 2.000 kg.
Objekt je přizpůsoben stávajícímu provozu. V nemovitosti jsou umístěny: kancelářské prostory, sociální zázemí, denní místnosti, kuchyňky, šatny, sprchy, výrobní prostory a skladové prostory.
Jednotlivá patra jsou propojena vnitřním schodištěm. Půdorysy všech podlaží jsou shodné v rozměru 25 m x 60 m.
Celková užitná plocha všech podlaží objektu je 7.500 m2 (25 m x 60 m, sklep + všechna podlaží).
Celková zastavěná plocha objektu je 1.514 m2
Plocha okolních pozemků je 1.426 m2.
Napojení na veškeré IS - el. energie, veřejný vodovod, veřejná kanalizace, plyn.
Vytápění objektu je plynové.
Na pozemku je vlastní trafo stanice.
Třída energetické náročnosti budovy "G".
Nemovitost nemá žádnou ekologickou zátěž z předešlé činnosti.
Objekt byl postupně upravován, a to od roku 2010, vše dle projektu, s příslušným povolením a následnou kolaudací.
Komerční objekt je udržovaný ve výborném stavu. Nemovitost je přizpůsobena současné podnikatelské činnosti. Jedná se o zajímavou nemovitost s vlastním pozemkem a příjezdem. Ideální prostředí pro podnikání, umístěno v průmyslové části obce, s dobrou dopravní dostupností a obslužností.
Další info:
Na nemovitosti vázne zástavní právo, které bude v rámci prodeje vypořádáno.
Výhledově bude nemovitost k dispozici během podzimu 2018.
Prodej lze uskutečnit již v průběhu první poloviny roku 2018.
Cena: 8.900 000 Kč

Základní údaje

Dopravní spojení
SilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
CK18012
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
7500m2
Nadzem. podlaží
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - PETR KOTLÍK
PETR KOTLÍK
Zobrazit
kontakt
FINOSA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde