Sousedé
(1/25)
...
13 490 000 Kč
ID nemovitosti:61811
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:663 m2
Užitná plocha:663 m2
Plocha pozemku:440 m2
Datum aktualizace:2. října 2020
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej víceúčelové nemovitosti s ubytovnou, podkrovním bytem, kancelářskými prostory a dílenským (či skladový) prostorem, s možností vlastního parkování. Součet celkově využitelných podlahových ploch budovy je 663 m2. Pozemek, který je aktuálně celý zastavěn, je veliký 440 m2, a mohl by být v budoucnu použit též jako stavební pozemek pro bytový dům o zastavěné ploše 440 m2 a čtyřech N.P.
Stávající celek vznikl spojením dvou sousedních domů, které byly z větší části zbořeny a v roce 2005 znovu postaveny.
Stávající budova se skládá z výrobních (dílenských) a skladových prostor v přízemí, dále z 6 samostatných neprůchozích místností (využití kanceláře nebo ubytování) a samostatný podkrovního bytu 3kk o podlahové ploše 92 m2, který lze v případě potřeby využít i jako další 3 samostatné kanceláře.
Velkou výhodou budovy je kompletně zastřešený původní dvůr, přesnější označení je nyní spíše hala, o podlahové ploše 157m2. Tato hala s betonovou podlahou spojuje původní 2 budovy, ze kterých při jejich rekonstrukci zastřešením původního dvora vznikla půdorysně jedna budova. Hala je aktuálně využitelná k parkování, skladování nebo jako dílna. V přízemí budovy se dále nachází velká výrobní místnost - dílna 89m2 s montážní jámou, přístupná jak z haly, tak i samostatnými vraty z ulice, jedna místnost 79m2 přístupná vraty z haly, využitelná jako dílna či větší sklad a samostatný menší sklad o velikosti 17m2, přístupný z haly. V přízemí v obytné části se dále nachází 1. místnost cca 20m2 (kancelář či pokoj) a samostatné sociální zařízení (WC, koupelna, kuchyňka).
V 1. Patře budovy se nachází kancelářský prostor, stejně dobře lze však celý využít k ubytování. Celkem se zde nalézá 5 místností, každá okolo 20m2, 3x WC s vlastním umyvadlem, úklidová místnost, 2x kuchyňka, 1x koupelna se sprchovým koutem (jednoduše lze vytvořit i druhá koupelna). Dále se na tomto patře nachází 4 prostorné skladovací komory.
Vytápění objektu i ohřev vody je zajištěn Centrálním zdrojem tepla - výměníkovou stanicí. V budově jsou dále nově nainstalovány klimatizační jednotky.
Pro více informací, prohlídku či např. detailní půdorysné dispoziční řešení objektu, nás kontaktujte. Ev. číslo: 28178. Bližší informace Vám sdělí Zdeněk Míčka, 736 477 779, micka@home4people.cz

Základní údaje

ID nemovitosti
61811
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
663m2
Užitná plocha
663m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Míčka
Zdeněk Míčka
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé