Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/22)
5 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:2018269
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:1.309 m2
Plocha pozemku:5.394 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti


Jedná se o polyfunkční zděnou budovu s půdorysem ve tvaru \"U\" zastavěné plochy 768 m2 se 3 nadzemními a 1 podzemním podlažím, která je situovaná na konci slepé ulice, odbočující z hlavního průtahu Aší ve směru Cheb - Selb. V budově se nachází výrobní prostory - velké haly, kde jedna je renovovaná (plastová okna, teplovzdušné vytápění, pracovní stoly se zářivkami), skladovací prostory, nákladní výtah do 1.patra o nosnosti 750 kg, 2 kanceláře, prádelna, 2 bytové jednotky, dřevěná přístavba s venkovním krbem využívaná k posezení.
1.PP: skladovací prostory - o celkové výměře 105 m2.
1.NP: provoz - sklady, soc.zařízení - o celkové výměře 424 m2
2.NP: sklad, dílny, 2 kanceláře, soc.zařízení - o celkové výměře 515 m2
3.NP: 2 byty, prádelna - o celkové výměře 266 m2.
Byt dispozice 4+1:
Velký, velmi pěkný, moderně řešený světlý byt dispozice 4+1 o výměře 191 m2. Byt je po rekonstrukci - velká plastová okna, laminátová dřevěná podlaha, velká koupelna s vanou a sprchovým koutem, vytápění plynovým kotlem.
Byt dispozice 1+1:
Světlý byt o výměře 44 m2, laminátová plovoucí podlaha, částečnou příčkou oddělená spací část, plastová okna, kuchyňská linka, koupelna se sprchovým koutem a 2 umyvadly, vytápění plynovým kotlem.
Objekt je napojen na veřejný rozvod vody, plynovod a veřejnou kanalizaci, napojeno na rozvody elektro. Venku se nachází požární nádrž (bazén), pozemky o výměře 4599 m2 (ostatní plocha - manipulační plocha), zpevněné parkovací a manipulační plochy, pozemek je oplocený.
Objekt je velmi dobře situovaný. Vhodné pro sídlo firmy - velké haly, kanceláře a byty. Variabilita využití. Nutné vidět.
Zatřídění budovy dle PENB - třída G (průkaz energetické náročnosti k datu vložení inzerátu nebyl zpracován).
Sleva možná.
S financováním Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
2018269
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
1309m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Zdeňka Kubinčanová
Ing. Zdeňka Kubinčanová
Zobrazit
kontakt
Alena Kubinčanová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde