Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
33
3 499 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:HALA00299
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.573 m2
Užitná plocha:730 m2
Plocha pozemku:2.573 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:14. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej komerční nemovitosti, dvoupodlažní haly s betonovými podlahami, elektro rozvodem, sociálním zázemím, kuchyňkou a šatnou. Budova je po rekonstrukci a postavená na rozlehlém pozemku, který nabízí mnoho dalších možností. Místo je strategické v blízkosti hlavního silničního tahu Kolín - Havlíčkův Brod (cca 800 m od sjezdu Kutná Hora - Malín). Sousedství je kovošrot, tudíž další možnosti (např. hlučná výroba atd.), příjezd kamionů možný.Cena nemovitosti je určená dle přesného rozpočtu stavby a běžných aktuálních cenových map nemovitostí. Přesné údaje jsou zakázané vkládat do této inzerce a proto je rád zašlu na vyžádání. Orientační tabulka ve fotkách inzerátu. Jedná se o celkovou slevu cca 20% oproti ceně reálné, pořizovací. Při rychlém jednání - další sleva.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
BetonAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
HALA00299
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2573m2
Užitná plocha
730m2
Nadzem. podlaží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Neumann Tomáš
Neumann Tomáš
Zobrazit
kontakt
Develop Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Develop Reality, Za Karlínským přístavem 683/4 Praha, IČO: 62482891.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.