Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
2
4 890 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:8-4142
Celková plocha:480 m2
Užitná plocha:480 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji velmi pěknou a zavedenou restauraci společně s vinárnou a velkým sálem a dvěmi bytovými jednotkami s dispozicí 2+kk na náměstí 5. května v obci Holýšov, okr. Domažlice. Jedná se o starou zemědělskou usedlost, která je renovovaná v selském stylu s restaurací 40 míst , sálem s kapacitou 80 míst a vinárnou pro 30 hostů. K nemovitosti rovněž náleží venkovní terasa, která disponuje 80 místy s dvěma jezírky v hezkém staročeském stylu. Restaurace i vinárna jsou zařízeny a připraveny k běžnému provozu.Součástí prodeje nemovitosti jsou i dvě bytové jednotky s dispozicí 1+kk, každá z nich s obytnou plochou cca. 25 m2. Možnost parkování před objektem, rovněž tak i v samotném areálu. Nemovitost je možno využívat ke stávajícím účelům, dále se zde nabízí alternativa penzionu apod. Objekt leží na frekventovaném místě, prodej ze zdravotních důvodů. Možnost financování hypoúvěrem ( zajistíme ).Doporučujeme.Energetická náročnost budovy \\\\\\\"G\\\\\\\".

Základní údaje

ID nemovitosti
8-4142
Celková plocha
480m2
Užitná plocha
480m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde