Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
26 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena již zahrnuje služby RK.
ID nemovitosti:N76577
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:1.200 m2
Datum vložení:9. února 2018
Datum aktualizace:4. června 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Tento vícepodlažní obchodní objekt se nachází na strategickém místě, nedaleko dostihového závodiště Velká Chuchle. Vhodný je pro realizaci vlastního podnikání případně jako investice s následným pronájmem jednotlivých částí. Budova, která byla postavena v roce 1911 jako hotel, byla následně v roce 1939 rozšířena o další hostinskou část. V roce 1997 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, po které byl objekt využíván také jako penzion a prodejna. V rámci prostoru restaurace, která není aktuálně v provozu, jsou k dispozici - vybavená kuchyň, sklady, provozní prostory i kanceláře. V objektu je několik apartmánů, které jsou po rekonstrukci a jsou pronajímány. Další prostory vhodné k výstavbě pokojů jsou v podkrovní části domu. K dispozici jsou taktéž rozsáhlé suterénní prostory, které mohou sloužit jako sklady. Celý areál je v dobré kondici, průběžně je rekonstruován a renovován. Atraktivní lokalita v blízkosti Chuchelského závodiště umožňuje podnikatelské aktivity obchodního, stravovacího a ubytovacího charakteru. Dále je možné dům využít jako sídlo firmy, showroom či podobné aktivity. Pro více informací volejte makléře.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N76577.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
ID nemovitosti
N76577
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
1200m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Kaňkovský
Pavel Kaňkovský
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde