Sousedé
(1/25)
10 900 000 Kč
ID nemovitosti:573-4500
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:220 m2
Užitná plocha:674 m2
Plocha pozemku:650 m2
Datum aktualizace:12. května 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám exkluzivně nabízí třípodlažní dům s komerčními prostory a třemi samostatnými bytovými jednotkami s více možnostmi využití. Původní, cihlový, pavlačový dům byl postaven na počátku 20. století v industriálním stylu. Aktuálně je dům jako celek po rozsáhlé, nákladné rekonstrukci interiéru a vnější fasády. Celý objekt má nová okna, je zateplen a má novou fasádu. Rekonstrukce domu probíhaly postupně v letech 2019 - 2020. Hlavním cílem investora bylo vytvořit ve druhém nadpodlaží (1. patro) domu moderní bytové jednotky (3+kk - 100 m2, 2+kk - 60 m2, 1+kk - 40 m2) s původní patinou, které nabízejí novým majitelům klidné, nadstandardní bydlení v dosahu centra města, jejichž součástí jsou nové, spotřebiči vybavené kuchyně a nové koupelny/WC s možností využívat společnou pavlač. Každá bytová jednotka disponuje vlastní bojlerem pro ohřev vody. Přízemí objektu cca 200 m2 slouží jako komerční prostory, které lze rozdělit na dvě samostatné části. Aktuálně přízemí objektu slouží jako prodejna a výdejní místo e-shopu, kdy se novému majiteli nabízí využití prostor ke komerčním účelům, jako například zřídit kanceláře, ordinace, provozovnu, obchod, příruční sklad/výrobnu a případně takto např. financovat náklady na bydlení v bytech. Půdní prostor je vhodný pro další vestavbu dle vlastního uvážení - byty či nebytové prostory. Také sklep je možné využít k dalším podnikatelským záměrům, případně pouze jako skladovací prostor. Rekonstrukce domu zahrnuje zejména rozvody vody v plastu, rozvodů elektřiny v mědi, přestavby přízemních prostor, sklepů, vybudování tří bytových jednotek ( 3+kk 100 m2, 2+kk 60 m2, 1+ kk 40 m2), vnitřních omítek, stropních podhledů, vstupních dveří, nových vybavených kuchyní včetně spotřebičů, nové sanity v bytech i komerčních prostorách, nová plastová šestikomorová okna, kompletní rekonstrukce vnější fasády domu, zateplení domu. Nemovitost je napojena na elektřinu (220 a 380 V), vodovodní řád, zemní plyn, veřejnou kanalizaci a internet. Vytápění domu zajišťuje nový plynový kotel, ohřev vody elektrické bojlery. Objekt je napojený na kamerový systém, který lze kontrolovat prostřednictvím mobilního telefonu, přístup do nemovitosti je zajištěn pomocí multimediálního kamerového zvonkového systému. Předmětem prodeje je také pozemek, který je součástí nemovitosti o celkovém rozměru 430 m2 včetně příjezdové cesty a plochy pro parkování s min. deseti parkovacími místy, kde je možné část pozemku využít pro další výstavbu. Celková plocha pozemku zahrnující zastavěnou plochu je 650 m2. Bezprostřední dostupnost do centra města s možností využití městské hromadné dopravy do všech míst města a dostatek parkovacích míst. Maximální občanská vybavenost ve všech směrech. Doporučujeme prohlídku. Průkaz energetické náročnosti není k dispozici, proto nemovitost inzerujeme podle zákona v energetické třídě G. Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením. Pro více informací kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
BetonDlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
573-4500
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
220m2
Obytná plocha
674m2
Užitná plocha
674m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kamil Dolinek
Kamil Dolinek
Zobrazit
kontakt
AZET Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé