Sousedé
(1/25)
16 500 000 Kč
ID nemovitosti:200088
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:470 m2
Plocha pozemku:337 m2
Datum aktualizace:30. března 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme k prodeji 2 stavebně propojené a průchozí domy na adrese Cukrovarská 8 a Plovární 4 v Plzni.

Podívejte se na videoprohlídku a samostatnou stránku domů: cukrovarska-plovarni.cz

Domy stojí v širším centru Plzně, asi 1,3 km od náměstí a v bezprostřední blízkosti zimního stadionu, v zástavbě ostatních domů. Výstavba proběhla přibližně před 100 lety. Domy jsou cihlové, mají opravenou střechu (betonové tašky) a jsou podsklepené. V poslední době se využívaly jako kancelářské prostory, obchodní prostory a reklamní dílna.

Hlavní prostor v přízemí je velká dílna se zpevněným stropem a opravenou podlahou s průmyslovým hydraulickým výtahem do patra. Dále jsou v přízemí kanceláře, obchodní prostory a vjezd s prostorem pro dvě vozidla (14m dlouhý). Šířka a výška vjezdu je vhodná i pro dodávku nebo menší nákladní vůz. V patře jsou zejména kancelářské prostory, sklad a dílna. V prostoru nad garáží je střešní plocha vhodná na realizaci terasy.

Do domů jsou zavedeny inženýrské sítě: plyn, vodovod, kanalizace a elektřina 230 a 400 V. Vytápění je řešeno plynovým kotlem (celý dům Cukrovarská a první patro domu Plovární) a přímotopy (přízemí domu Plovární). Ohřev vody je řešen bojlery. Internet připojen od O2.

Nemovitost představuje zajímavou příležitost zejména vzhledem k umístění v centru města a vzhledem k rozmanitým možnostem přestavby a využití.

Samostatná stránka objektu: cukrovarská-plovarni.cz

Pro koupi zajistíme financování úvěrem.

Zavolejte mi pro domluvení prohlídky, domy vám rád ukážu:
Jan Štěpánek
TAURUM reality

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
200088
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
470m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Štěpánek
Jan Štěpánek
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé