Sousedé
(1/6)
4 000 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:KVko10188
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:172 m2
Plocha pozemku:172 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme nebytový (provozní) objekt, budova autoopravny s otevřeným přístřeškem a vydlážděným dvorkem. Budova je řadová, nepodsklepená s podkrovím z roku 1993. Podkroví je jen nad částí přízemí, protože hlavní dílna v přízemí je na výšku obou podlaží. Postavená v řadové smíšené zástavbě ulice Rolsberská v Olomouci – Hodolanech, s převažujícími domy, část jsou obchody a část služby včetně dalšího autoopravárenství. Z této frekventované ulice je do budovy vjezd krajní dílnou. Budova je postavena na vlastním pozemku. Inženýrské sítě veškeré veřejné. Voda z uličního řádu, kanalizace do uliční, plyn z ulice, elektřina z ulice. Přístup je z p.č813/3 ostatní plocha ostatní komunikace což je chodník v majetku Statutárního města Olomouce a dále z p.č.816 ostatní plocha, ostatní komunikace což je státní silnice asfaltová zdravá v majetku ČR Ředitelství silnic a dálnic. Souhrnná velikost pozemku je 225 m2. OP =665 m3, ZP =117 m2, ZPP = 191 m2. Postaveno a kolaudováno 1993. Základy železobeton s izolací vodorovnou, zdivo cihla pálená 45 cm. Stropy železobetonové, podkroví podbití krovu. Střecha sedlová krov, krytina hliníkový plech.
Budova obsahuje v 1.NP hlavní dílnu, sklad s bezpečnostními dveřmi, kancelář, schody do podkroví. V podkroví zasedací místnost s KK, 2x sklad, WC, sprcha, chodba. Okna zdvojená plastová 2010. Dveře hladké a prosklené plastové 2010, trezorové 2010. Vrata rolovací. Na podlaze je uložena dlažba, PVC, beton. Elektřina světelná, motorová, jističe. Topení ÚT, kotel na plyn. V okolí je velmi dobrá občanská vybavenost – autobusové nádraží, vlakové nádraží, tramvaj. Dále je v blízkosti objektu Nákupní park Bělidla, prodejna Hornbach.

Základní údaje

ID nemovitosti
KVko10188
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
172m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kvapilová
Lenka Kvapilová
Zobrazit
kontakt
DACHI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé