Sousedé
(1/11)
01
2 950 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:404-19
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:145 m2
Datum aktualizace:11. května 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji objekt budovy tech. vybavení na ul. Přichystalova v Olomouci. Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní budovu s rampou o zastavěné ploše 145 m2. Vnitřní prostory jsou členěny do dvou přibližně stejně velkých sekcí na protilehlých stranách objektu, každý s výměrou cca 45 m2, mezi nimiž uprostřed pak je vstupní chodba a za ní menší sklad s úhrnnou výměrou cca do 20 m2. V levé části budovy byla započata rekonstrukce za účelem vybudování kancelářského zázemí, vytápění el. přímotopy. Objekt s potenciálem vícepodlažní nástavby a rozšíření zastavěné plochy, vše projednáno s MmOl i sousedním SVJ. Studie záměru k nahlédnutí v RK. Třída energetické náročnosti G, PENB zatím nedodán. Cena je k jednání, uvedena bez provize RK vevýši 3,5% + DPH.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
404-19
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
120m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Zdeněk Vaněčka
Mgr. Zdeněk Vaněčka
Zobrazit
kontakt
metr2 reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé