Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
7 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:006076
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:500 m2
Plocha pozemku:528 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost nabízí k prodeji cihlovou vícepodlažní budovu o zastavěné ploše 248 m2, nacházející se v obci Horní Bříza, konkrétně v Nádražní ulici. Předmětem prodeje jsou nemovité věci nacházející se v katastrálním území Horní Bříza - budova nacházející se na pozemku parc.č.St. 107 (výměra 248 m2) a dále pozemek parc.č. 407/19 o výměře 280 m2, ostatní plocha. V budově se provozuje zavedená a fungující ubytovna o cca. 50 lůžkách. Ubytovna je pravidelně plně obsazena a generuje zajímavé finanční výnosy. Ve dvou patrech se nachází celkem 48 zejména jednolůžkových pokojů, ale i dvoulůžkové, dále 4 koupelny se sprchovými kouty a toaletami. V suterénu budovy je pak prádelna, sušárna, kotelna, atd. K dispozici je recepce se službou. Ubytovna je udržovaná a čistá, nedávno prošla rekonstrukcí. V bezprostřední blízkosti je parkoviště, tj. parc.č. 407/19, které je také předmětem prodeje. Ubytovna se nachází v blízkosti železniční trati. Rychlé spojení do Plzně. Doporučuji jako zajímavou investici. PENB nebyl dodán = G. Užitná plocha uvedena pouze orientačně. Cena nemovitosti neobsahuje odměnu realitní společnosti a daň z nabytí nemovitých věcí, dle zákonné úpravy hradí kupující. Případný úvěr Vám zdarma zajistí naše spolupracující hypoteční centrum. Prohlídka možná po domluvě kdykoliv. Pro bližší informace či domluvení prohlídky volejte na níže uvedený mobilní telefon.

Základní údaje

Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
006076
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
500m2
Nadzem. podlaží
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Šalomová
Tereza Šalomová
Zobrazit
kontakt
BYTY Západ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi BYTY Západ, s.r.o., Náměstí Republiky 205/31 Plzeň, IČO: 01660055.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.