Sousedé
(1/20)
45 000 000 Kč
ID nemovitosti:N04387
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:2.900 m2
Plocha pozemku:6.048 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exklusivně Vám nabízíme areál situovaný v centru Plzně v ul. Železniční. Areál stojí na pozemcích o celkové ploše 6048m2 a má celkovou užitnou plochu cca 2900m2 (z toho prodejna cca 300m2, část o ploše 2000m2 je skladovací, z nichž největší má 1000m2, 300m2 je plocha kanceláří v patře). Hlavním objektem je víceúčelová stavba do tvaru písmena „L“, jejíž většinu plochy zaujímají skladovací plochy s dílnou, dále je zde sociální zázemí , kanceláře a prodejna. Jižní část má dvě nadzemní podlaží, v přízemí jsou kanceláře, sklad a prodejna, v patře poté kanceláře s vlastním vstupem, jež jsou momentálně pronajaté. Hala s výškou 10m pochází z poloviny 19. století, přístavba patra je z roku 1967, rekonstrukce objektu pak proběhla v roce 2002, kdy došlo k úpravě části s kancelářemi a prodejnou (dispozice, vybavení, rozvody) a haly – rozvody elektřiny, podlaha (drátkobeton). Vytápění zajišťují plynové kotle, v nemovitosti instalování EZS, v hale i na venkovní ploše je k dispozici jeřáb. U objektu je možno parkovat cca 30 aut. Vhodné i pro těžkou výrobu, vzorkovnu, sídlo společnosti, ale i pro alternativní gastro provozy atp. V případě zájmu pošleme více foto.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi bezplatně zprostředkujeme, na míru připravíme a najdeme nejlepší možné řešení od veškerých bank na trhu, a to se sazbou nižší až o 0,5% ze standardních sazeb. Získáváte rovněž bezplatné služby našeho hypotečního oddělení, po celou dobu trvání Vaší hypotéky. V případě, že si vezmete úvěr výhradně přes naši společnost, poskytneme Vám slevu 10.000,- Kč z naší provize.

Základní údaje

ID nemovitosti
N04387
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
2900m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Robert Poppl
Robert Poppl
Zobrazit
kontakt
Bohemian Estates International, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé