Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
1 565 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:629113
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:438 m2
Užitná plocha:100 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:27. srpna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji obchodní prostory o velikosti 100 m2 v obci Dolní Čermná. Dříve se zde nacházely potraviny se smíšeným zbožím. Prostory nabízíme k prodeji včetně veškerého vybavení. Dispozice: hlavní prodejní místnost, velký sklad, malý sklad, sociální zařízení včetně WC, úklidová komora, kuchyň. K vytápění celého objektu slouží tepelné čerpadlo a akumulační kamna, ohřev vody bojlerem. Odpady jsou staženy do veřejné kanalizace, zdroj vody - veřejný vodovod, studna kopaná. K obchodnímu prostoru náleží venkovní rampa pro skládání zboží. Objekt je vhodný k provozu drobné řemeslné výroby, firemních kanceláří, prodejně potravin, uskladnění - sklad, kovovýroba, bytová jednotka. Objekt má dva vstupy. Majitel má vyhotovenou projektovou dokumentaci na zřízení nástavby rodinného domu. V obci je veškerá občanská vybavenost. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
629113
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
438m2
Obytná plocha
100m2
Užitná plocha
100m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde