Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
4 490 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:615165
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:394 m2
Užitná plocha:394 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:4. května 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám exkluzivně komerční objekt pekárny, který se nachází u hlavní silnice v obci. Tento objekt je zděný, patrový a nepodsklepený. Skládá se ze dvou budov - v první budově v přízemí se nacházejí obchodní prostory - prodejna a příslušenství. Vstup do prodejny je z hlavní silnice. V 1. patře této budovy se nachází administrativní část - kanceláře a sociální vybavení. V přízemí se také nachází vjezd do dvora, kde je druhá budova. V druhé budově , která je přízemní a nepodsklepená, se nacházejí výrobní prostory pekárny a příslušenství - sklady a sociální vybavení pro zaměstnance. Veškeré inženýrské sítě jako jsou - elektrická energie, veřejný vodovod a veřejná kanalizace jsou zavedeny na pozemek a do budov. Plyn se nachází na hranici pozemku. Tento objekt má i svojí vlastní trafostanici. Dále na pozemku se nachází kopaná studna. Vytápění objektů je elektrickými kotly. Pekárna byla v provozu do srpna 2017. Nyní je k dispozici ihned. Hypotéku zařídíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
615165
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
394m2
Obytná plocha
394m2
Užitná plocha
394m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jiřina Jelínková
Jiřina Jelínková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde