Sousedé
(1/4)
4 187 641 Kč
ID nemovitosti:18504
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Datum vložení:22. června 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme obchodní prostor v hrubé stavbě nacházející se v přízemí novostavby bytového domu v Brně Kamechách.

Celková podlahová plocha prostor je 52,2 m2. Vstup je z ulice přes předsíňku společnou s vedlejším prostorem přímo do prodejny - místnosti o ploše 37,6 m2 ve tvaru písmene L umožňující oddělení na prostory 24,7 m2 a 17,2 m2. Z prostoru je přístupná kuchyňka 5 m2 a hygienické zázemí - WC a umyvadlo.

Nebytové prostory jsou nabízeny ve fázi hrubé stavby, tedy s hrubou podlahou, hrubými omítkami, přívod vody a tepla do instalační šachty, příprava pro rozvod elektroinstalace.

Je možné se domluvit na provedení dokončovacích prací dle přání klienta nebo dokončit individuálně. Termín dokončení stavby je prosinec 2022.

Základní údaje

ID nemovitosti
18504
Stav objektu
Rozestavěný
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jarmila Pitlová
Jarmila Pitlová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé