Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/17)
600 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:1274
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:166 m2
Užitná plocha:166 m2
Plocha pozemku:166 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej dvou nebytových jednotek s výlohou situovaných v centru Města Touškov v nemovité kulturní památce. Oba objekty mají samostatné vchody z ulice i dvora. Komerční prostory se skládají z osmi místností a sociálního zázemí. Zavedený vodovod, kanalizace a elektřina, plyn natažený do domu. V případě zájmu lze koupit pouze jednu jednotku. Díky umístění u frekventované silnice vhodné k podnikání. Parkování na společném dvoře. Možnost využívat společné prostory bytového domu. Obec leží 12 km od Plzně. Výborné dopravní spojení. Více info v RK. Financování zdarma zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
1274
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
166m2
Užitná plocha
166m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Yuriy Tsypuk
Yuriy Tsypuk
Zobrazit
kontakt
Euro Reality Plzeň s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Euro Reality Plzeň s.r.o., Ruská 608/52a Mariánské Lázně, IČO: 04974638.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.