Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
2 890 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně kompletního servisu RK, cena k jednání
ID nemovitosti:UH131355
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:40 m2
Užitná plocha:40 m2
Datum vložení:2. března 2018
Datum aktualizace:17. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji obchodní prostory v lukrativní části Michle v Praze 10.

Nachází se v přízemí cihlového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí. Tato konkrétní nemovitost sama má nové plastové okno, nové vstupní bezpečnostní a protipožárové dveře, podlahy, novou přípojku plynu, elektřiny, odvětrávání, nové přívody datových a telefonních rozvodů a nový audiotelefon se zvonkem . Vše zbývající si může majitel udělat podle vlastních představ. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G.

Podlahová plocha je 36 m2, k tomu dále náleží sklepní kóje 4m2 v suterénu budovy. Pohled z okna je západním směrem. Budova je umístěna na hlavní michelské třídě, uvnitř je však absolutní klid. Spojuje tedy výhody skvělé dopravní dostupnosti (autobusová a tramvajová zastávka 50m daleko) s možností v klidu a nerušeně pracovat. Naproti domu je Kaufland s velkým parkovištěm, které nabízí bezplatné parkování.

Tento prostor je možné využít jako provozovnu pro služby, výdejní místo eshopu i kancelář. Je ale také možné byt využít k bydlení či přihlášení k trvalému pobytu.

Nový majitel bude jako první zapsán na katastru nemovitostí jako majitel bytu, nehradí tedy daň z nabytí nemovitosti.

Jde o skvělou investici, doporučuji prohlídku, na niž vás ráda doprovodím. Případné financování zajistíme za nejlepších tržních podmínek.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
UH131355
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
40m2
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
40m2
Nadzem. podlaží
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - PhDr. Lenka Soukupová
PhDr. Lenka Soukupová
Zobrazit
kontakt
DUNA HOUSE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi DUNA HOUSE , Michelská 300/60 Praha, IČO: 24682403.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.