Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
w1.jpg
2 390 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:9-4142
Celková plocha:6.389 m2
Užitná plocha:1.350 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji velmi zajímavý komerční objekt v kat. území obce Stod, okr. Plzeň-jih. Jedná se o nemovitost, která byla dříve využívána jako letní tábor pro děti, plocha pozemku činí 6389 m2, objekt je oplocen, na pozemku je budova restaurace, soc. zázemí, skladovací prostory, garáže a další. Zdroj vody z vlastní studny na pozemku, el. 230/400 V. Nemovitost leží na velmi pěkném a klidném místě,v lese, k nemovitosti vede obecní příjezdová komunikace. V okolí je velmi pěkná příroda, lesy, koupání je umožněno v blízkém lomu nebo v řece Radbuze, možnost raftingu, kanoistiky, rybolovu, turistiky a další. Veškerá občanská dostupnost ve vzdálenosti 3 km v obci Holýšov nebo Stod. Možnost financování hypoúvěrem ( zajistíme ). Cena k jednání. Energetická náročnost budovy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"G\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".

Základní údaje

ID nemovitosti
9-4142
Celková plocha
6389m2
Užitná plocha
1350m2
Nadzem. podlaží
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Nečina Karel
Nečina Karel
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde