Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
IMG_4623.jpg
750 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N17315
Celková plocha:15 m2
Užitná plocha:15 m2
Datum vložení:3. července 2018
Datum aktualizace:15. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím prodej nebytového prostoru o rozloze 15 m2 v osobním vlastnictví ve Velké Ohradě v Praha 5. Do nemovitosti se vstupuje přímo z ulice. V místnosti je zavedená elektřina, vytápěno dálkově radiátorem, kovová bezpečnostní mříž. K prostoru patří společná místnost ze studenou a teplou vodou a WC. Ne nemovitost neváznou žádné závazky. Lze využít jako obchod, sklad, dílnu či kancelář.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMetroMHD
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
N17315
Celková plocha
15m2
Užitná plocha
15m2
Nadzem. podlaží
8
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Chlád Jiří
Mgr. Chlád Jiří
Zobrazit
kontakt
Orbisreality - člen DRK ČR

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde